+48 (52) 320 50 81

Folie grzewcze

 

Rewolucyjny system ogrzewania podczerwienią 

Niezwykle cienka folia z włókna węglowego i pasty karbonowej zapewnia blisko 100-procentową sprawność i jest odpowiednia jako jedyne źródło ogrzewania. Można ją również zastosować do punktowego dogrzania pomieszczeń. Montaż jest szybszy i tańszy od tradycyjnego ogrzewania podłogowego. System folii grzewczych można stosować zarówno w budynkach nowych, jak i do modernizacji budynków istniejących.
 
Jedynym źródłem zasilania folii jest prąd. Instalacja nie wymaga kaloryferów, hydrauliki, kotła, czy przyłącza gazu. Dodatkowo emitowane promieniowanie podczerwone korzystnie wpływa na nasze zdrowie.
 

Całkowity koszt systemu dla domu 120m2 to około 20 000 zł

Folia grzewcza, ze względu na swoją jednolitą budowę i dwustronny laminat zapewnia bezawaryjną pracę bez potrzeby jej konserwacji. Całkowicie wyeliminowano części ruchome, które mogłyby z czasem się zużyć i wymagać wymiany. Mamy pewność naszego produktu, co potwierdza 10-letnia gwarancja.
 
Warto rozważyć montaż folii grzewczych niezależnie, czy budujesz dom, czy chciałbyś dogrzać jedno pomieszczenie lub skutecznie wyeliminować wilgoć z domu.  Każde pomieszczenie to osobny system – możesz zdecydować się na folie podłogowe, ścienne, a nawet sufitowe – komfort cieplny pozostanie na wysokim poziomie. Ciepło z podczerwieni rozchodzi się bowiem równomiernie w każdym kierunku.
 
 
SPRAWNOŚĆ SYSTEMU TO PONAD 99%
 
Energia elektryczna niemal w całości przekształcana jest w ciepło.

KOMFORT CIEPLNY W NIŻSZEJ TEMPERATURZE
 
Komfort cieplny zależy nie tylko od temperatury powietrza, ale również przegród budowlanych. Dzięki właściwościom podczerwieni (ogrzewanie ciał stałych, a nie powietrza), możemy utrzymywać temperaturę średnio o 1-4*C niższą niż przy zastosowaniu systemu hydraulicznego; każdy 1*C to oszczędność od 8-10%. Niższe zużycie zapewnia oszczędność nawet przy wyższym jednostkowym koszcie energii elektrycznej. Nie ogrzewasz powietrza – nie marnujesz pieniędzy.

STEROWANIE Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 0,1*C
 
Każde z ogrzewanych pomieszczeń może mieć własny sterownik, programator tygodniowy, a nawet sterowanie przez Internet.
Niska histereza i mała bezwładność systemu daje dodatkowe oszczędności na poziomie nawet 20%
 
ZASILANIE DARMOWĄ ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ
 
W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną możesz ogrzewać dom energią wyprodukowaną ze słońca. Każda nadwyżka energii jest dzięki bilansowaniu energii do Twojej dyspozycji przez kolejnych 12 miesięcy. 
 
 
Kompleksowy koszt montażu systemu dla domu 120m2 to około 20 000 zł.
 
Jest to oszczędność ok. 10 000 zł w stosunku do ogrzewania gazowego (przyłącze, kocioł, komin, instalacja hydrauliczna) i co najmniej 25 000 zł w stosunku do pompy ciepła. Rekomendujemy przeznaczenie tych oszczędności na elektrownię słoneczną, w połączeniu z którą system folii grzewczych może grzać bezkosztowo.

 

Zachęcamy do nawiązania kontaktu w celu prezentacji naszej oferty

GREEN SYNERGY Sp. z .o.o
ul. Szajnochy 3
85-738 Bydgoszcz
Polska

Tel. +48 (52) 320 50 81
biuro@green-synergy.pl